ПРОДАТИ АВТО В АВТОВИКУП — ДУЖЕ ПРОСТО, ПРОЦЕДУРА НЕ ЗАЙМАЄ БАГАТО ЧАСУ:

Покажіть авто #1

Під час зустрічі ми проводимо огляд і оцінку тз, після чого назвемо ціну викупу і обговоримо деталі оформлення угоди

Укладіть угоду #2

Угода автовикупу оформляється документально, дотримуються всі юридичні нюанси. Усі витрати з викупу авто ми беремо на себе

Отримайте гроші #3

При оформленні купівлі-продажу, ви отримуєте повний розрахунок за продане авто, зручним для вас способом і в необхідній валюті

ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ ВИКУПУ

МИ ВИКУПОВУЄМО БУДЬ-ЯКИЙ ТРАНСПОРТ 

 

Швидко і дорого купимо будь-який автомобіль з українською реєстрацією. Розглянемо всі пропозиції наших клієнтів, в найкоротші терміни.

Неважливо, з яких причин ви хочете продати свій автомобіль. Важливо знати, як швидко і вигідно укласти угоду і отримати гроші на руки. Сьогодні швидко продати авто можна за допомогою нашої компанії. Що для цього потрібно?

Автовласник повинен зателефонувати в автовикуп і вказати свою адресу для виїзду співробітника фірми. Далі експерт діагностує транспорт і дає свій висновок. Всі ці нюанси обговорюються безпосередньо з власником машини. Якщо ціна за авто влаштовує і покупця, і продавця, укладається угода. Після цього, клієнт отримує гроші за продане авто. За бажання, гроші віддаються готівкою або надсилаються на картку власника того ж дня.

Всі документи, необхідні для цього процесу, готуються не клієнтом, а співробітником компанії. Всі витрати з евакуації транспорту, зняття з обліку ДАІ покладаються на фірму «Автовикуп». Головне, що необхідно зробити автовласникові — це зателефонувати в компанію і призначити час і місце зустрічі.

FREE

Виїжджаємо в будь-яку точку Києва та області. Проводимо огляд, діагностику та оцінку транспортного засобу

FREE

Евакуюємо транспорт не на ходу, незалежно від місця його знаходження, в межах Києва та області

FREE

Будь-який вид переоформлення. Всі витрати пов’язані з викупом автомобіля, ми беремо на себе, в повному обсязі

ЯК ШВИДКО ПРОДАТИ ТРАНСПОРТНИЙ ЗАСІБ  

Автовласники можуть продати авто будь-якими способами: самостійно, через ломбард або фірмам-перекупникам. У першому випадку швидко здійснити продаж практично неможливо, у другому — занадто низька ставка за машину, яка не влаштовує власника. А ось третій варіант найбільш вигідний, і ось з яких причин:

  1. Продати авто можна всього лише через один дзвінок в автовикуп
  2. Оцінювач швидко приїжджає на огляд автомобіля в будь-яку точку столиці та області;
  3. Ціна встановлюється відповідно до характеристик транспорту;
  4. Нам можна продати машину в будь-якому технічному стані (на ходу, після аварій, «потопельники», без документів та ін.);
  5. Розрахунок відбувається під час укладення угоди.

Окремо варто відзначити, що автовикуп хороший тим, що транспорт можна продати в день звернення.

Подзвонити